سیاست حریم خصوصی کتابخانه آنلاین پرتال جامع اشارت

ما متعهد می شویم که حریم خصوصی شما را حفظ کنیم و به آن احترام بگذاریم. بخش «حریم خصوصی» روشهای استفاده از اطلاعات شخصی کاربران در این وب سایت را شرح می دهد. اگر برای پیداکردن کسب و کارهای مختلف ازخدمات ما استفاده می کنید، سیاستهای حفظ حریم خصوصی وب سایت ما، در مورد شما صدق می کند.

این سیاستها شامل موارد زیر است :

 • چگونه اطلاعات شما را جمع آوری می کنیم
 • چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم
 • چرا به آدرس ایمیل شما نیاز داریم
 • استفاده از کوکی ها و یا وسایل ذخیره سازی دیگر
 • زمانی که شما از وب سایت ما استفاده می کنید
 • فعالیتهای مرورگر شما در هنگام دیدن وب سایت 
 • بررسی چگونگی استفاده از خدمات ما

برای اینکه بتوانیم خدمات و محصولات خود را به نحو احسن ارائه کنیم، ممکن است به اطلاعات شما نیاز داشته باشیم. اگر از وب سایت ما استفاده می کنید باید اطلاعاتی را که ما نیاز داریم در اختیار ما قرار دهید و اگر نمی خواهید اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید ممکن است قادر نباشید به وب سایت ما دسترسی داشته باشید و یا اینکه ممکن است نتوانید از بعضی بخشهای آن استفاده کنید.

چگونه اطلاعات شما را جمع آوری می کنیم؟

ما از شما تقاضا خواهیم کرد اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید هنگامیکه :

 • کتابهای الکترونیکی و یا محصولات و خدمات دیگر ما را سفارش می دهید.
 • در سایت «کتابخانه آنلاین پرتال اشارت» یک حساب کاربری ایجاد می کنید.
 • روی یکی از تبلیغاتی که ما روی وب سایتهای دیگر گذاشته ایم، کلیک می کنید
 • از ما تقاضای اطلاعات می کنید
 • ممکن است از کسانی که با آنها روابط کاری داریم نیز درباره شما سئوال کنیم واطلاعات بدست بیاوریم.

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟

اطلاعاتی که ما درباره شما جمع آوری و نگه داری می کنیم، ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • نام شما(نام و نام خانوادگی)
 • شماره تلفن و/ یا شماره موبایل
 • آدرس پست الکترونیکی شما
 • تاریخ تولد
 • اطلاعات دیگری که شما برای ما نوشته اید و یا از طرق دیگر در اختیار ما قرار داده اید.

چرا به آدرس ایمیل شما احتیاج داریم؟

هنگامی که در وب سایت ما ثبت نام می کنید، ما آدرس ایمیل شما را جمع آوری می کنیم. آدرس ایمیل شما ممکن است برای مدیریت حساب شما بکار برده شود(برای مثال درصورتیکه پسورد خود را فراموش کردید، پسورد شما به آدرس ایمیل شما ارسال می شود). اگر شما از ما و یا از طریق وب سایت ما محصول و یا خدماتی را خریداری کنید، ممکن است برای تایید سفارشات شما از آدرس ایمیلتان استفاده کنیم. اگر تغییراتی در پروفایلتان ایجاد کنید و یا درباره خدمات ما اطلاعاتی بخواهید، ما برای تایید تغییرات و همینطور ارسال اطلاعات مورد نظر شما به آدرس ایمیلتان نیاز داریم .همچنین ممکن است برای آگاه کردن شما از اخبار و تغییرات جدید نیز از ایمیلتان استفاده کنیم، برای مثال ممکن است نحوه دسترسی شما به خدمات آنلاین ما تغییر کرده باشد ویا خدمات جدید و پیشنهادات خاصی در وب سایت ما ارائه شده باشد که فکر می کنیم برای شما جالب خواهد بود.

استفاده از کوکی ها و دستگاههای ذخیره سازی دیگر

کوکی ها فایلهای اطلاعاتی هستند که روی کامپیوتر شما ذخیره می شوند تا به وب سایتها کمک کنند که شما را بخاطر بیاورند. ما وهمکاران دیگر ما، با استفاده از کوکی ها درباره نحوه استفاده شما از وب سایت مان اطلاعات جمع آوری می کنیم .برای اطلاع از نحوه بکار بردن کوکی ها و چگونگی کسب اطلاعات از طریق آنها، لطفا بخش مربوطه را مطالعه کنید.

زمانی که شما از وب سایت ما استفاده می کنید.

شما در حین استفاده از وب سایت ما اطلاعاتی در اختیار ما می گذارید که ما برای اهدافی که در این بخش برای شما توضیح داده می شود، از آنها استفاده خواهیم کرد، در فرمهای ورود اطلاعات، روی صفحات و ایمیلهایی که به فرمهای ورود اطلاعات لینک می شوند.

فعالیتهای مرورگر شما در هنگام بازدید از سایت «کتابخانه پرتال اشارت»

اگر شما از سایت «کتابخانه پرتال اشارت» استفاده می کنید، کامپیوتر شما با استفاده از کوکی ها پنج جستجوی آخر شما را ذخیره خواهد کرد .ما نیز مکانهایی را که شما جستجو کرده اید، ذخیره خواهیم کرد (مانند کدپستی و موقعیت جغرافیایی).این کار به شما امکان میدهد که در هنگام استفاده مجدد از سایت «کتابخانه پرتال اشارت» دوباره همان جستجوهای گذشته را تکرار کنید و یا اینکه بدون نیاز به دوباره وارد کردن مکان مورد نظر، موضوعات دیگر را جستجو کنید.این اطلاعات فقط روی کامپیوتر شما ذخیره می شود . هنگامیکه شما از سایت «کتابخانه پرتال اشارت» استفاده می کنید ما اطلاعاتی درباره فعالیتهای شما جمع آوری می کنیم که برخی از این اطلاعات عبارتند از:

 • آدرس آی پی کامپیوتر شما (این آدرس یک شماره دیجیتالی ۱۲ رقمی منحصر به فرد است که برنامه های اینترنتی بوسیله آن کامپیوتر را شناسایی می کنند و با آن ارتباط برقرار می کنند)
 • نوع مرورگری که شما استفاده می کنید (مرورگر برنامه ای است که شما برای دیدن وب سایتها از آن استفاده می کنید مانند اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، سافاری، گوگل کروم)
 • زمانی که شما وارد وب سایت شده اید و مدت زمانی که از وب سایت استفاده کرده اید.
 • URL مرجع شما (سایتی که شما برای دسترسی و ورود به وب سایت ما از آن استفاده کرده اید)

ما با استفاده از این اطلاعات نمی توانیم شما را شناسایی کنیم. این اطلاعات را از بازدیدکنندگان بسیار زیاد سایتمان جمع آوری می کنیم و آنها را تحلیل می کنیم. ما با استفاده از این اطلاعات می توانیم بفهمیم که مردم چگونه از وب سایت ما استفاده می کنند و فهمیدن این موضوع به ما کمک می کند خدمات بهتری به کاربران خود ارائه دهیم.

ممکن است برخی آمار کاربران این وب سایت را به سازمانهای معتبر دیگر هم بدهیم اما اطلاعاتی که ما در اختیار این سازمانها قرار دهیم شامل جزئیات نمی شود وآنها نمی توانند با استفاده از این اطلاعات شما را شناسایی کنند.

بررسی نحوه استفاده از خدمات آنلاین ما

ما ممکن است درباره فعالیتهای شما هنگام استفاده از خدمات آنلاین وب سایت ما اطلاعات جمع آوری کنیم و یا ممکن است برای این کار از سازمانهای دیگر کمک بگیریم به این ترتیب که آنها این اطلاعات را جمع آوری کنند و نتایج را در اختیار ما قرار بدهند.ما از این اطلاعات در موارد زیر استفاده می کنیم:

 • تحلیل آمارها

  • بررسی صفحات و مسیرهایی که توسط بازدیدکنندگان و یا کاربران خدمات آنلاین ما استفاده شده است. 
  • بررسی نحوه استفاده از آگهی های تبلیغاتی اینترنتی ما وهمینطور بررسی لینکهای سایت ما که در وب سایتهای همکارانمان قرار داده شده است

  ما و سازمانهای دیگراز طریق کوکی ها و دستگاههای ذخیره سازی دیگر اطلاعات مسیرهایی که شما برای استفاده از خدمات آنلاین ما طی کرده اید و یا صفحاتی که از طریق خدمات آنلاین ما وارد آنها شده اید را جمع آوری و نگه داری می کنیم تا از این اطلاعات برای دستیابی به اهداف ذکر شده استفاده کنیم .شناسایی شما از طریق این اطلاعات بالا جمع آوری شده توسط ما و سازمانهای دیگر امکانپذیر نیست.

   

  • دولت وسازمانهای اجرایی دیگر مانند استانداردهای تجاری و پلیس

  بعضی اوقات دپارتمانهای دولتی، پلیس و سایر سازمانهای اجرایی از ما می خواهند که اطلاعات جمع آوری شده توسط این وب سایت را در اختیار آنها قرار دهیم. اگر چنین اتفاقی رخ دهد و مبنای قانونی و حقوقی درستی برای درخواست اطلاعات شخصی شما وجود داشته باشد ، ما این طلاعات را در اختیار سازمانی که تقاضا کرده است قرار خواهیم داد.

اطلاعات بیشتر

همانطور که در بخش پیش توضیح داده شد، وقتیکه ما از اطلاعات شما استفاده می کنیم ممکن است آنها را به جاهای دیگری بفرستیم.وقتی چنین کاری انجام می دهیم همه اقدامات امنیتی مناسب انجام می پذیرد تا مطمئن شویم که اطلاعات شخصی و حقوق شما کاملا- محفوظ خواهد بود. وقتی اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما قرار می دهید به این معنا است که شما با این موارد موافقت کرده اید.

ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در وب سایت خود از سیاستهای امنیتی و تکنولوژی هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم.این روشهای محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه محافظت از امنیت اطلاعات شما، لطفا- بخش سیاستهای امنیتی سایت «کتابخانه پرتال اشارت» را مطالعه کنید.

در بخش خدمات آنلاین ما لینکهای فعال به وب سایتهای دیگر وجود دارد که متعلق به سازمانها و شرکتهای دیگر هستند. این وب سایتها قوانین و کوکیهای مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایتها آنها را مطالعه کنید.وقتی شما اطلاعات شخصی خود را در اختیار این وب سایتها قرار می دهید و یا اطلاعات شما از طریق کوکیها دراختیار این وب سایتها قرار می گیرد آنها می توانند با توجه به قوانین خودشان هرطور که بخواهند از این اطلاعات استفاده کنند. ما امنیت هیچ یک از این وب سایتها را تضمین نمی کنیم و درباره اطلاعات، محصولات و خدماتی که از طریق این وب سایتها در اختیار شما قرار می گیرد و سیاستهای امنیتی این وب سایتها مسئولیتی نداریم. اگر شما از این وب سایتها استفاده می کنید، مسئولیت عواقب به عهده خودتان است.

بیشتر وب سایتها از کوکی ها استفاده می کنند. کوکی ها به تنهایی نمی توانند برای شناسایی بکاربرده شوند. ما نیز از نوعی کوکی در وب سایتمان استفاده می کنیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره نحوه کار کوکی ها و همینطور چگونگی مدیریت و حذف کردن آنها کسب کنید، به وب سایت World Wide Web Consortium و یا به وب سایت All About Cookies مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر:

* قوانین سایت کتابخانه پرتال اشارت

*بخش رسیدگی به شکایات در سایت پرتال اشارت

نماد دوستاره اعتماد

_D8_AF_D9_88_D8_B3_D8_AA_D8_A7_D8_B1_D9_87-100x100_52cb12a666a1991dbad17f02c802ae92

ثبت وزارت ارشاد

یبیبd

آخرین محصولات

کتاب اسماعيليون و مغول و خواجه نصير الدين طوسى‏

5,000 تومان
 
نام كتاب: اسماعيليون و مغول و خواجه نصير الدين طوسى‏
پديدآور: امين، حسن‏
تاريخ وفات پديدآور: 1423 ه. ق‏
مترجم: زنديه، مهدى‏
موضوع: تاريخ تشيع‏
زبان: فارسى‏
تعداد جلد: 1

کتاب مكاتبات خواجه احمد غزالى با عين القضات همدانى

رایگان
نام كتاب: مكاتبات خواجه احمد غزالى با عين القضات همدانى‏
پديدآور: احمد غزالى‏
تاريخ وفات پديدآور: 520 ه ق‏
محقق / مصحح: نصر الله پور جوادى‏
موضوع: عرفان عملى‏
زبان: فارسى‏
تعداد جلد: 1

کتاب فتح السبل

4,000 تومان

نام كتاب: فتح السبل‏

نويسنده: حزين لاهيجى‏

تاريخ وفات مؤلف: 1180 ق‏

موضوع: كلام شيعه اماميه‏

زبان: فارسى‏

تعداد جلد: 1

سخنی با کاربران

سلام بنده ایمان رضی زاده هستم دانش آموخته در علوم فلسفه و طبیعیات و در رشته دوم در علوم روانشناسی و محقق در زمینه ابواب علوم بصورت تطبیقی.

در سالهای عمرم همیشه خواست درونیم این بوده است که انسانها بتوانند بهترین راه رو برای سیر در مسیر زندگی خویش انتخاب نمایند و با فهم روش صحیح در زندگی به پیشرفت و سعادت خود نائل آیند و در تمام سالهای عمر تمام ساعات شبانه روز را به تحصیل علم پرداختم و در این راه به مشاوره و درمان مردم عزیز مشغول بوده ام امید که روزی رسد که سلامت در جامعه مانیز حکم فرما گردد ..

Capt00ure

کتابخانه پرتال اشارت عرضه کننده انواع کتب الکترونیک در موضوعات متعدد و ارائه دهنده انواع پکیج های آموزش کاربردی و تدریس طبی و روانشناسی و فلسفی و عرفانی و دینی و مذهبی .

نشانی: نشانی تهران منطقه شهرداری منطقه 2/ستارخان خیابان ستارخان -پاتریس لومومبا بلوار سروناز -کوکب کوچه انوشه پلاک /19 طبقه چهارم واحد چهارم شمالی,
تلفن ثابت: (021) 1928-6656
تلفن همراه: (0921) 4700-143

فروشگاه
0 لیست علاقمندی
0 مورد سبد خرید

سبد خرید فروشگاه

بستن
بستن
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...

ورود به سایت

بستن

نوار کناری اسکرول برو به بالا
ما از کوکی‌ها برای بهبود تجربه شما در وب‌سایت استفاده ‌می‌کنیم. با مرور این وب‌سایت، شما با استفاده از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.