آپلود عکس

انرژی های متناسب با انجام هر کار برای انجام اون کار لازم است

فایل های صوتی درمانی جهت شناخت علت های مختلف رویداد ها در زندگی فردی و اجتماعی و فهم اینکه در چه حالاتی چه چیزهایی لازمه برای انسان ها که بتوانند با اجرای دقیق اون مفاهیم تغییرات لازم رو در رفتار و پیرامون و محیط زندگی و کار و ..ایجاد کنند. برای این امر نیاز است علم و آگاهیمون رو درباره آنها بالا ببریم مطالب معتبر و مستند  برای تمام اقشار مردم جامعه توسط حکیم رضی ساخته و پرداخته شده است تا در زندگی شما بهترین تاثیر و کارایی را ایجاد نماید باهم به تعدادی از آنها توجه مینماییم .
حسادت و حس تنفر تبدیل به دیو میشوند

تصمیم میگیرم که کارهایی رو شروع کنم اما دقیقا زمانی که وقت آغاز کردن میرسه اتفاقاتی پیرامونم میفته که مانع میشه و این حالت رو بار ها تجربه کردم علت در کجاست چی رو باید بفهمم اگر میخواهید متوجه این امر بشید فایل صوتی زیر رو گوش بدید

I am raw html block.
Click edit button to change this html

[box type=”info” align=”” width=””]سفر قهرمانی در مکتب یونگ و پسا یونگ[/box]

فایل های جذاب در زمینه ی روانشناسی عمق نگر

توضیحی درباره کهن الگوها وآرکتایپ ها و شناخت کلی قهرمانان درون برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با این مقوله لازم است بدانید که در پکیج بیداری قهرمان درون بطور کامل به این موضوع اشاره دقیق توسط جناب حکیم رضی خواهد شد.

تطبیق بین روانشناسی شفا و روانشناسی عمق نگر در مقوله های خویشتن دوستی و شناخت خود با مبحث سایه ها و رفع تمایز بین آنها در سیر مراحل گذار به خودشناسی و سیر سفر قهرمانی و پیش نیازهای متعارف و متناوب آن با هم بشنویم این فایل صوتی بسیار عمیق و جذاب رو.

سایه ها چی هستند و چگونه میتونیم اونها را در درون خودمون پیدا کنیم؟در این فایل کلیدهایی بدست شما داده خواهد شد که اولا توضیح و تعریف سایه را بدانید و در ثانی بتوانید تا حدی سایه های خود را شناسایی کنید تا در پکیجی که بزودی ارائه خواهد شد تعاریف کامل و برتر سایه را از حکیم بشنوید.

آیا میدونید که چه چیزیست که باعث عقب افتادگی در پذیرش رنجها و سایه های ما می گردد؟ یاد گرفتیم تا اینجا که کهن الگوها چه هستند و سایه ها پذیرش رنجها در زندگی ما چه آثاری دارند حالا بیاید بشنویم این مسئله مهم چیه که باعث دیر رسیدن به سعادت ما میشه.

ما در تمام ادوار زندگی همراه و در کنار شما هستیم

جهت اخذ نوبت مشاوره و درمان انواع بیماریها اگر نیاز به حل مشکلتون دارید خیلی راحت و به سادگی بر روی دکمه زیر کلیک نموده و از دو راه بسیار دسترس و اسون اقدام نمایید امید که هیچ وقت دچار مشکلات در زندگی هاتون نباشید و خوش باشید

No votes yet.
Please wait...