محصول به سبد خرید اضافه شد
0
کتابخانه آنلاین اشارت| وارد شوید| ثبت نام کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی (پرتال جامع علوم اشارت)

Library Database Terms and Conditions

قوانین و مقررات پایگاه کتابخانه پرتال اشارت (پرتال جامع علوم اشارت)(آکادمی اشارتی در ابواب علوم) کاربر گرامیلطفاً شرایط و ضوابط زیر را به دقت مطالعه نمایید؛ زیرا ادامۀ استفادۀ شما از پایگاه «کتابخانه پرتال جامع اشارت» به معنای مطالعه و پذیرش تمام این شرایط و ضوابط است و در صورتی که این شرایط را نمی‌پذیرید، استفاده از این پایگاه برای شما مجاز نمیباشد. در این ضوابط مراد از پایگاه، ” کتابخانه پرتال اشارت” می باشد.

۱ . قوانین حاکم بر این پایگاه :

این پایگاه بر اساس قوانین جاری نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی و راه‌اندازی شده است و قوانین مالکیت معنوی و علایم تجاری جمهوری اسلامی ایران از آن حمایت می‌کنند.

۲. محدودۀ شرایط :

این ضوابط و شرایط ناظر بر استفاده از پایگاه و ساختار فنی پایگاه و هر داده ای که روی آن بارگذاری شده و یا به واسطه این پایگاه در دسترس قرار گرفته است، می باشد.

۳. اجازه به شما :

پرتال جامع علوم اشارت (آکادمی اشارتی در ابواب علوم) به‌عنوان مالک پایگاه، به شما یک اجازۀ غیراختصاصی می‌دهد تا از پایگاه برای مقاصد علمی، شخصی و غیر‌تجاری استفاده کنید.در صورتی که برای انجام پژوهش، نگارش مقاله، کتاب یا پایان‌نامه خود از این پایگاه و خدمات یا ابزارهای آن استفاده کرده‌اید، نام پایگاه را در قسمت «قدردانی و تشکر» آن پژوهشنامه، مقاله، کتاب، پایان‌نامه یا نشریه یا در قسمت «روش پژوهش» آن ذکر نمایید. عبارت پیشنهادی ما این است:«در نگارش/ تألیف/ انتشار این کتاب/ مقاله/ پایان‌نامه/ نشریه/ مجله/ از مرکز تحقیق و مطالعه پرتال جامع علوم اشارت به آدرس: https://portalesharat.net استفاده شده است.»

سیاست حفظ حریم خصوصی (پرتال جامع علوم اشارت)۴. محدودیت‌های استفاده:

الف) هر کاربر می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و باید از ایجاد حساب‌های تکراری و جعلی خودداری نماید؛ در صورت احراز خلاف این موضوع پایگاه می‌تواند برای همیشه یا مدتی محدود، حساب کاربری را مسدود نماید. ب) استفاده از کتابخانه و سایتهای احاقی و زیر مجموعه آن برای هرگونه هدف غیرقانونی یا خلاف شرایط و ضوابطِ اعلام شده، ممنوع است و پایگاه مسئولیت این قبیل بهره‌برداری‌ها را جزء مسئولیت فردی کاربران می‌داند.ج) محتوای کتابخانه و یا سایت های زیر مجموعه یا موازی با آن  را نمی‌توان بدون اجازه و تأیید کتبی پرتال جامع علوم اشارت  (مطابق با قوانین مالکیت معنوی) به صورت کامل، ناقص، بر‌خط (Online) یا  برون‌خط (Offline) منتشر، ترجمه یا ویرایش کرد.د) گرفتن رونوشت از متن کتب عرضه شده در پایگاه به منظور فروش  و یا ارائه رایگان به افراد دیگر، موجب تضییع حق مولف و ناشر کتاب است و کاربران مجاز به انجام آن نیستند.هـ) اقدام برای رخنه در کتابخانه پرتال و یا سایتهای الحاقی و یا زیر مجموعه یا موازی با مجموعه پرتال های اشارت، مهندسی معکوس، پیاده‌سازی،  از این پایگاه و زیرمجموعه‌های آن، ممنوع می باشد و مشمول پیگرد قانونی است.و) تعداد دانلود منابع در پایگاه، محدودیت‌هایی دارد. جهت مطالعه آیین‌نامۀ سطوح و تطبیق شرایط می‌توانید به بخش راهنمای استفاده از پایگاه، مراجعه فرمایید.(این مورد و بخش مربوطه تحت عنوان اشتراک ویژه و عضویت و بهره از آن برای کاربران بصورت اختصاصی در صفحه و عنوانی ویژه بزودی ارائه و خبر رسانی عمومی و خصوصی خواهد شد)ی) هر یک از مطالب و آثار قلمی موجود در کتابخانه پرتال اشارت و یا سایت های تابعه و الحاقی و زیر مجموعه و موازی با آن ، تنها دیدگاه نویسنده و ناشری که آن را منتشر کرده را نمایندگی می‌کند و پایگاه در این‌باره پاسخ‌گو نخواهد بود.

سیاست حفظ حریم خصوصی (پرتال جامع علوم اشارت)

۵. تعهدات در قبال مجوز استفاده:

دسترسی به پایگاه توسط “ای پی های” مشخص سازمان و شرکت ها، که از سوی خود آنها معرفی شده انجام می پذیرد.

۶. مسئولیت های کاربران مجاز در قبال مجوز استفاده:

الف) کاربران موظف به حفاظت از نام کاربری و رمز عبور خود هستند.ب) هرگونه نقض قانون کپی رایت و قوانین پایگاه باعث لغو اشتراک خواهد شد.ج) ثبت هرگونه نظر خلاف شرع و قوانین جمهوری اسلامی تخلف محسوب شده و پایگاه می تواند اقدام به حذف یا ویرایش آن نماید.

۷. حریم خصوصی :

پایگاه خود را متعهد به رعایت محرمانه بودن اطلاعات شخصی و حریم خصوصی شما می‌داند و تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار می‌بندد. مشخصات دسترسی و کاربری ثبت شدۀ شما در این پایگاه در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.

۸. تخلف از شرایط و ضوابط:

زیر پا گذاشتن هر یک از این شرایط و ضوابط به منزلۀ پایان اجازۀ استفادۀ شما از این پایگاه است و مسئول جبران خسارات وارده به پایگاه یا هر شخص حقیقی و حقوقی احتمالی دیگر خواهید بود.

۹. قوه قهریه و بلایای طبیعی:سیاست حفظ حریم خصوصی (پرتال جامع علوم اشارت)

الف) پایگاه در شرایطی که به خاطر بلایای طبیعی و قوه قهریه از کنترل خارج شده باشد برای دوره ای سی روزه از انجام تعهداتی که به­موجب قرارداد لازم الاجرا است، معاف خواهد بود.ب) در صورت نیاز و با فرض ادامه شرایط، مدت مزبور ادامه یافته و موارد به کاربران، اطلاع رسانی خواهد شد.

۱۰. بازبینی شرایط:

آگاه باشید که ممکن است این شرایط و ضوابط بازبینی و در آنها تجدید نظر شود و در دسترس قرار گیرد. اطلاع از این شرایط و ضوابط جزء تعهدات کاربری شماست.

رفتن به بالای صفحه

آشنایی با ما

کتابخانه دیجیتال اشارت جایگاه فرهنگی و علمی تخصصی در مجموعه بزرگ اشارت میباشد که با موجود نمودن انواع کتابخانه های موضوعی کتب کهن و بسیار نفیس را بصورت دیجیتال و الکترونیک منتشر نموئده و به اهل علم و معرفت ارائه مینماید .

ایران-تهران- ستارخان
تلفن: 02166561928

از ساعت ۸ الی ۱۸ -۰۲۱۶۶۵۶۱۹۲۸
با ما در تماس باشید

کلیه حقوق این سایت متعلق است به مجموعه بزرگ اشارت با مدیریت ایمان رضی زاده مشهور به حکیم رضی